Dołącz do naszego Zespołu i pracuj z nami przy realizacji programu regionalnego!

Opublikowano: 05.06.2024

Jeśli interesujesz się unijnymi dotacjami i szukasz pracy w tym zakresie – ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Weź udział w naborze na stanowisko od podinspektora do głównego specjalisty w Departamencie Programów Regionalnych UMWP w Gdańsku – oferta nr 48/24. 

 

Aplikuj a już wkrótce możesz dołączyć do zespołu specjalistów ds. Funduszy Europejskich i pracować przy realizacji programu regionalnego.

 

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

 

  • współpraca i wsparcie innych pracowników uczestniczących we wdrażaniu programu regionalnego w zakresie zasad: zrównoważonego rozwoju i "nie czyń poważnych szkód" (DNSH), weryfikacji prawidłowości ocen oddziaływania na środowisko, w tym udział w ocenie projektów,
  • przygotowanie i redakcja zapisów dokumentów istotnych dla wdrażania programu regionalnego współfinansowanego z funduszy europejskich w zakresie zasad: zrównoważonego rozwoju i "nie czyń poważnych szkód" (DNSH) oraz ocen oddziaływania na środowisko np. regulaminów konkursów, wzorów formularzy i instrukcji przygotowania dokumentów aplikacyjnych,
  • prowadzenie konsultacji i szkoleń dla wnioskodawców i beneficjentów w zakresie zagadnień związanych z polityką zrównoważonego rozwoju, zasadą DNSH i ocenami oddziaływania na środowisko w ramach programu regionalnego współfinansowanego z funduszy europejskich.
     


Osoby zainteresowane (mile widziane osoby z niepełnosprawnościami) prosimy o składanie ofert osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Departament Organizacji 80-810 Gdańsk, ul. Okopowa 21/27, z dopiskiem: „Oferta Pracy nr 48/24″ do 19 czerwca 2024 r. do godz. 15:45. Oferty mogą też być składane drogą elektroniczną za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) znajdującej się na platformie ePUAP (https://epuap.gov.pl/) – dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem cyfrowym lub wysłane za pomocą profilu zaufanego.

 

autor: Monika Grochulska 

Udostępnij zawartość na FacebookUdostępnij zawartość na TwitterUdostępnij zawartość na Linkedin